• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 6 min
  • Post category:Aktualności

Z wielką radością dzielimy się z Wami informacją o zajęciu I miejsca w konkursie na mural „Mapa Zdrowia Psychicznego” zorganizowany przez Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Do udziału w konkursie nasza szkoła została zaproszona w związku z uczestnictwem w projekcje „A-TO-MY”. Projekt muralu naszej zdolnej młodzieży został wybrany spośród ponad 60 zgłoszonych prac. Przedstawia on krótką historię poprawy dobrostanu psychicznego trójki bohaterów. Całość została wykonana w technice komiksu anime, która pozwala w wyrazisty sposób ukazać emocje i gesty postaci i jest popularna wśród młodzieży.

Autorami mapy są: Ilya Rychkou kl. 1sms, Katarzyna Stasiuk kl. 2twa, Gabrysia Lenczewska kl.2taa, Ola Żyłkowska kl. 2 tab, Natalia Kondratowicz kl. 1tak, Iza Bancerewicz kl. 1tak.

Opiekunem artystycznym i koordynatorem działań była Urszula Beata Roszkowska.

Gratulujemy uczniom talentu i życzymy dalszych sukcesów!