• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 3 min
  • Post category:Aktualności

Z głębokim bólem zawiadamiamy,
iż w dniu 25 sierpnia 2021 roku
zmarł

Ryszard Kulig

Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku w latach 1966-1988. Wspominamy Go jako tego, który zainicjował budowę Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku. W trakcie wieloletniej pracy na stanowisku Dyrektora wykazywał inicjatywę w jej rozbudowie oraz tworzeniu nowych kierunków nauczania. Swoje życie poświęcił pracy z młodzieżą oraz na rzecz podlaskiej oświaty.
Żegnamy człowieka o wielkim sercu, pełnego ciepła i dobroci. Dyrektora, który we wspomnieniach ludzi, którzy Go znali, jawi się jako ten, który dopingował, inspirował, utwierdzał w tym, że każdy jest wyjątkowy. Był przykładem uporu i wytrwałości w działaniach.
Dziękujemy za dobro, pogodne usposobienie i życzliwość wobec wszystkich. Najbliższych zapewniamy o naszym wsparciu i dobrym słowie.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych …”

(ks. Jan Twardowski)

_________________________________________________________________

WYSTAWIENIE
w Domu Pogrzebowym Wierzbiccy
przy ul. Branickiego 17 w Białymstoku
w piątek, 27.08.2021 r. w godz. 16:00 – 20:00,
w sobotę, 28.08.2021 r. w godz. 09:00 – 11:30.

Godz. 11:30 – wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego

Msza Św. pożegnalna odbędzie się
w sobotę, 28.08.2021 r. o godz. 12:00
w Kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku,
ul. Ks. St. Suchowolca 27


Po Mszy Św. pochowanie na Cmentarzu w Dojlidach