• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 13 min
  • Post category:Aktualności

23 września 2022 roku uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych, biorących udział w projekcie „EcoHotele dla zapylaczy” wzięli udział w  XXXVIII Ogólnopolskich Dniach  Pszczelarza. Natomiast uczniowie  kierunku technik pszczelarz zaprezentowali swój profil na szkolnym stoisku na kampusie UwB.

   Podczas wydarzenia uczniowie mieli okazję zwiedzić kiermasz produktów pszczelarskich
i rzemieślniczych, zobaczyć projekcję filmów o tematyce pszczelarskiej organizowane przez BOK, wzięli również udział w pokazie uli edukacyjnych. Swoich sił można było spróbować podczas  konkursu  z wiedzy o Podlasiu.

    Organizatorem imprezy był Polski Związek Pszczelarski oraz Podlaski Związek Pszczelarzy w Białymstoku. Miasto Białystok wsparło finansowo to wydarzenie.