• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 5 min
  • Post category:Aktualności

W dniach 17.11 – 19.11.2022 Uczniowie klasy IV TAK i IV AKG wraz z opiekunami: Panią Kingą Sturgulewską i Panem Krzysztofem Gutowskim uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2022 w Poznaniu. Wyjazd edukacyjny został zrealizowany w ramach projektu  „Rozbudowa i modernizacja bazy kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku”. Program wycieczki obejmował udział w Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia, udział w spotkaniach branżowych, konferencji
„Co z tą łąką” oraz w konferencji „Rodzime i obce gatunki drzew w mieście” Młodzież poszerzyła wiedzę z zakresu architektury krajobrazu, nowoczesnych rozwiązań projektowych,  uczestniczyła w pokazach florystycznych. Wyjazd obejmował również zwiedzanie Poznania z przewodnikiem,
jak i wyjście do poznańskiej palmiarni.