• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 3 min
  • Post category:Aktualności

Zgodnie z wytycznymi MEiN w terminie 17-30 maja 2021 r. w naszej szkole będzie realizowane nauczanie w systemie hybrydowym.
Organizacja pracy podczas nauczania w systemie hybrydowym:

1) W dniach 17 – 23 maja 2021 r. – zajęcia stacjonarne w szkole będą się odbywały zgodnie z obowiązującym planem lekcji:
• w klasach: I SMS, I LTB, II SMS, II LOI XVII Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Rolniczych
• w klasach: I TI, I TAK, I TRT, I TWE, I TMA, II TI, II TAK, II TRT, II MAG, III TWE, oraz na kwalifikacyjnym kursie zawodowym ROL.04 Technikum nr 4 Zespołu Szkół Rolniczych
W pozostałych klasach liceum i technikum w tym terminie, zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość z wyłączeniem niektórych zajęć praktycznych.

2) W dniach 24 – 30 maja 2021r. – zajęcia stacjonarne w szkole będą się odbywały:
• w klasach: II MSG, II TBG XVII Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Rolniczych
• w klasach: II IG, II AKG, II OTG, II WEG, II TWE, II TMA, II TOT, III TI, III TIO, III TAK, III TRT, III TMA, II RTG (technik rolnik – praktyka zawodowa) Technikum nr 4 Zespołu Szkół Rolniczych
W pozostałych klasach liceum i technikum w tym terminie, zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość z wyłączeniem niektórych zajęć praktycznych.

Harmonogram zajęć praktycznych od 17.05.2021 …

Planowane w powyższych terminach nauczanie stacjonarne oraz zdalne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość nadal będą realizowane zgodnie z z zachowaniem Procedur funkcjonowania Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku w czasie stanu epidemii w związku z COVID-19 oraz z Zasadami nauczania zdalnego w Zespole Szkół Rolniczych mającymi zastosowanie w czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

Przypominamy, że do szkoły na zajęcia mogą przyjść osoby, które są zdrowe i nie miały kontaktu z chorymi na COVID-19. Będąc w szkole należy przestrzegać obowiązujących zasad reżimu sanitarnego (przebywać w maseczce, dezynfekować ręce, zachować dystans społeczny).

Dyrekcja szkoły