• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 3 min
  • Post category:Aktualności

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłymi chwilami, które mieliśmy przyjemność przeżyć podczas obchodów Dnia Nauczyciela w naszej szkole. To nie tylko święto nauczycieli, to święto całej społeczności szkolnej, moment, w którym możemy podziękować naszym nauczycielom za ich codzienny trud i poświęcenie.

W tym roku mieliśmy dodatkowy powód do celebracji, ponieważ obchodziliśmy 250-lecie Komisji Edukacji Narodowej. To historyczne wydarzenie sprawia, że rok 2023 jest wyjątkowy i pełen podziwu dla naszych nauczycieli.

Podczas uroczystego apelu, Samorząd Uczniowski wyraził swoją wdzięczność i podziękowania dla Dyrekcji Szkoły oraz nauczycieli za ich serdeczność i wsparcie. Kwiaty wręczone nauczycielom były tylko symbolicznym wyrazem naszej ogromnej wdzięczności.

Warto również wspomnieć o „Rolniczance” – turnieju w stylu „Familiady”, w którym nauczyciele „Belfrowie” rywalizowali z uczniami. To było niezwykle emocjonujące i zabawne wydarzenie, które jeszcze bardziej zbliżyło naszą społeczność.

Wreszcie, nie możemy zapomnieć o nagrodach Belfrów Roku 2023, które zostały przyznane nauczycielom w różnych kategoriach. To wyróżnienie nadane przez samych uczniów, co sprawia, że jest to wyjątkowe i cenione wyróżnienie.

W tym roku zostali wyróżnieni nauczyciele:

– w kategorii Belfer Przyjaciel – pani Joanna Carewicz

– w kategorii Belfer Zgrywus – pani Klaudia Bagińska

– w kategorii Belfer Gawędziarz – pan Waldemar Bajgus

– w kategorii Belfer Marzyciel – pani Aneta Florczyk

– w kategorii Belfer Pracuś – pani Monika Grabowska

– w kategorii Belfer Luzak – pani Agnieszka Haponik

To była niesamowita uroczystość, pełna radości, uśmiechów i wzruszeń. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za ich pracę, cierpliwość i poświęcenie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią tej wspaniałej społeczności edukacyjnej!

Fotorelacja
IMG_9475 IMG_9460 IMG_9447 IMG_9442 IMG_9435 IMG_9426 IMG_9418 IMG_9414 IMG_9412 IMG_9411 IMG_9394 IMG_9391 IMG_9388 IMG_9385 IMG_9384 IMG_9380 IMG_9379 IMG_9354 IMG_9350