• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 2 min
  • Post category:Aktualności

24 czerwca o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/22. Podczas spotkania  przemówienie wygłosił Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Kamiński, podsumowując rok pracy i osiągnięcia uczniów. Zostały uroczyście wręczone  świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy. W tym roku wyróżnieni zostali także uczniowie wchodzący w skład pocztu sztandarowego. Następnie głos zabrała Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Anna Korolczuk, dziękując Dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom za wsparcie, życzliwość  i pomoc w osiąganiu sukcesów. W spotkaniu uczestniczyli również rodzice. Przewodniczący Rady Rodziców Pan Dariusz Duchnowski skierował swe słowa do nauczycieli i uczniów, wspominając – jako absolwent szkoły- najlepszy czas spędzony w szkolnej ławie. Aby wprowadzić wszystkich w wakacyjny nastrój, młodzież zaprezentowała program artystyczny. Wystąpili: Milena Walenciej, Aleksandra Zakrzewska, Aleksandra Omelianiuk, Justyna Rudzka, Bartek Kiełsa oraz Hubert Karczewski.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotowały: p. B. Ptaszyńska, p. M. Kozłowska oraz p. B. Łobaczewska.

Oprac. B. Ptaszyńska