• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 52 min
  • Post category:Aktualności

Od 27 listopada do 18 grudnia 21 uczniów naszej szkoły z różnych klas przebywa na stażach zawodowych w Granadzie. Jest to wyjazd w ramach programu Erasmus + „Do Granady po wiedzę i umiejętności”. Młodzież podnosi swoje kompetencje zawodowe w hiszpańskich firmach stażowych i zwiedza Andaluzję-jeden z najpiękniejszych regionów Hiszpanii. Ponadto uczestnicy projektu regularnie uczestniczą w zajęciach językowych z hiszpańskiego. Kierunki biorące udział w projekcie: technik architektury krajobrazu, technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik organizacji turystyki, technik turystyki na obszarach wiejskich, technik weterynarii oraz technik informatyk.

Koordynatorzy projektu:
Klaudia Kamila Bagińska,
Agnieszka Perkowska.

Opiekunowie podczas mobilności:
Marianna Niewińska,
Klaudia Kamila Bagińska.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w  ramach Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji