W miniony weekend w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Polski U16 w lekkoatletyce , podczas których rewelacyjnie zaprezentowali się uczniowie Naszej Szkoły.


Na wielkie brawa i słowa uznania zasługuje występ Krystiana Prusa, który w biegu na 100m ustanowił Rekord Polski wynikiem 10.78s i sięgnął po złoty medal. Jednak to nie koniec jego pokazu mocy, ponieważ na dystansie 3 razy dłuższym uplasował się na miejscu 2 zdobywając medal srebrny i ustanawiając Rekord życiowy.

Rewelacyjnie spisał się również Szymon Terebun, który w biegu na 1000m poprawił rekord życiowy I wynikiem 2:34,97 sięgnął po srebrny medal. Wielką siłą zaprezentował się natomiast Dawid Faszczewski i w konkursie pchnięcia kulą nie miał sobie równych zwyciężając z wynikiem 15.07m.


Wielkie brawa należą się również Nikoli Romaniuk, która w biegu na 100m zwyciężyła w finale B osiągając wynik 12.53s.


Bardzo gratulujemy zawodnikom osiągniętych sukcesów oraz trenerom, którzy wkładają całe serce w pracę z młodzieżą.
Trenerem Rekordzisty Polski Krystiana oraz Nikoli jest Pan Robert Nazarkiewicz, Szymona Pani Paulina Łapińska i Pan Tomasz Dąbrowski oraz trenerem Dawida Pan Przemysław Zabawski.🏆🏆🏆
Fot. Tomasz Kasjaniuk