• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 2 min
  • Post category:Aktualności

Z dumą informujemy, że nasz uczeń, Mateusz Żukiewicz, został wybrany jako jeden z 25 uczniów z całej Polski do udziału w praktykach organizowanych przez renomowaną firmę CISCO. CISCO, globalny lider w branży technologii informacyjnych i sieciowych, zapewnia wyjątkową możliwość rozwoju i zdobywania praktycznych umiejętności w dynamicznym środowisku branży IT. Udział Mateusza w tym programie podkreśla nie tylko jego osobiste osiągnięcia i zainteresowanie nowymi technologiami, ale również jakość edukacji, jaką oferuje nasza szkoła.

Przez okres praktyk Mateusz miał okazję pracować nad rzeczywistymi projektami, poznawać innowacyjne rozwiązania sieciowe i zdobywać cenne doświadczenia bezpośrednio od ekspertów CISCO. To nie tylko wielki krok w jego edukacyjnej i zawodowej karierze, ale także inspiracja dla innych uczniów naszej szkoły, by dążyć do realizacji swoich pasji i celów zawodowych. 

Gratulujemy Mateuszowi tej wyjątkowej możliwości i życzymy mu dalszych sukcesów na ścieżce kariery w świecie technologii!