W dniu 22 września na Lekkoatletycznym Stadionie Miejskim odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Podlaskiego 2021/2022 połączone z Wojewódzką Inauguracją Sportowego Roku Szkolnego 2022/2023. Pan Dyrektor Andrzej Kamiński odebrał Puchary oraz Listy Gratulacyjne Trenerom za wysokie wyniki sportowe. Uczniowie Naszej Szkoły w generalnej klasyfikacji Szkół Województwa Podlaskiego zajęli III miejsce na co złożyły się sukcesy w klasyfikacji dziewcząt i chłopców w lekkoatletyce, piłce siatkowej, badmintonie oraz tenisie stołowym. Po uroczystym wręczeniu Pucharów Dyrektorom Szkół odbyły się Sztafety Olimpijskie o Puchar Urzędu Marszałkowskiego,  gdzie zawodnicy Naszej Szkoły pokazali swoją sportową klasę zwyciężając w kategorii zarówno dziewcząt jak i chłopców.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.