• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 2 min
  • Post category:Aktualności

Z dumą i radością informujemy, iż Pani Joanna Carewicz, nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku, została laureatką konkursu dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych „Kierunek – innowacja 2022”, którego organizatorem jest Ministerstwo Edukacji i Nauki. Konkurs polegał na przygotowaniu przez nauczyciela opisu działalności innowacyjnej, stworzonego za pośrednictwem Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej. Kryteria oceny pracy konkursowej obejmowały: zastosowanie nowatorskich rozwiązań, oryginalna forma opisu, nieszablonowy pomysł na wykorzystanie w działalności innowacyjnej narzędzi cyfrowych. Wybrano siedemnastu nauczycieli szkół podstawowych i dwunastu nauczycieli szkół ponadpodstawowych, w tym p. Joannę Carewicz reprezentującą województwo podlaskie oraz Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy!
https://bit.ly/wynikikierunekinnowacja2022