• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 2 min
  • Post category:Aktualności
Z ogromną radością informujemy, że nasi uczniowie zdobyli wyjątkowe wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”! Konkurs był organizowany przez NASK z wsparciem funduszy unijnych. Jesteśmy dumni z naszych utalentowanych uczniów, których zaangażowanie i wiedza w dziedzinie cyfrowej edukacji zostały docenione na szczeblu krajowym.

Jako nagroda, szkoła otrzymała zestaw składający się z 16 nowoczesnych laptopów oraz niezbędnego wyposażenia. To znaczący krok w dalszym rozwoju naszych zasobów edukacyjnych, umożliwiający jeszcze lepsze przygotowanie uczniów do wyzwań współczesnego świata.

Szczególny aplauz należy się Dorocie Łempickiej i Wojciechowi Bancarewiczowi, których prace na temat cyberzagrożeń wykazały nie tylko głęboką wiedzę, ale także kreatywność i świadomość społeczną. Ich wkład w konkurs jest inspiracją dla nas wszystkich i świadczy o wysokim poziomie naszej edukacji cyfrowej.

Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych i dalszych sukcesów w rozwijaniu kompetencji cyfrowych!