• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 4 min
  • Post category:Aktualności

🏆🎉 Gratulacje dla naszych zdolnych uczniów! 🎉🏆

Z ogromną radością ogłaszamy zwycięzców naszego konkursu dotyczącego cyberzagrożeń. Wasze prace były niezwykle kreatywne i przekazujące ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Wybranie najlepszych było trudnym zadaniem, ale ostatecznie jury zdecydowało się nagrodzić dwie prace, które wyróżniły się szczególnie.

🥇 Pierwszy plakat – Wojtek Bancerewicz z pracą pt. „Cyberbezpieczeństwo naszym priorytetem”. Jego plakat doskonale oddaje istotę zagrożeń w cyberprzestrzeni i podkreśla konieczność priorytetowego traktowania bezpieczeństwa w Internecie. Gratulacje, Wojtku! 🎉👏

🥈 Drugi plakat – Dorota Łempicka z pracą pt. „W internecie zagrożeń wiele – uważajcie przyjaciele”. Jej praca przyciąga wzrok i przekazuje ważne przesłanie o wielości zagrożeń w sieci oraz potrzebie ostrożności. Fantastyczna praca, Doroto! 🎉👏

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i wysiłek w tworzenie plakatów. Wasze prace były inspirujące! Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego.

Pamiętajcie, że dbanie o swoje bezpieczeństwo w sieci jest niezwykle ważne. Wsłuchujcie się w rady i wskazówki, które przekazywane są w ramach kursu oraz bądźcie świadomi zagrożeń, z którymi możecie spotkać się online.

Dziękujemy również jury, które poświęciło czas i wysiłek na ocenę wszystkich prac konkursowych. Wasza praca była nieoceniona.

Nagrody zostaną wręczone w piątek, 23 czerwca 2023 r. przez pana Dyrektora. Nie możemy się doczekać, aby Wam je wręczyć!

Gratulujemy jeszcze raz wszystkim zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

Poniżej plakaty zwycięzców!