• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 4 min
  • Post category:Aktualności

Dnia 14 kwietnia w Warszawie odbyły się III ogólnopolskie zawody projektowe w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego, edycja 2022/2023, etap regionalny. Nasza szkoła reprezentowana była przez dwie grupy pod opieką dwóch nauczycieli: Marcina Domalewskiego oraz Katarzyny Łogwiniuk.

Grupa Pana Marcina Domalewskiego w składzie: Kacper Jabłoński (IV TI), Kacper Antoniuk (IV TI) oraz Wojciech Pawłowski (II TI), zajęła bardzo dobre trzecie miejsce, co jest wspaniałym osiągnięciem i dowodem na to, że młodzi informatycy z naszej szkoły potrafią rywalizować z najlepszymi.

Grupa Pani Katarzyny Łogwiniuk w składzie: Aleksander Jaroszewicz (II TI), Dawid Chowański (II TI), Miłosz Kondzior (II TI) oraz Maciej Chomczyk (II TI), również zaprezentowała się świetnie i zajęła szóste miejsce.

Szczególne gratulacje dla grupy opiekuna Marcina Domalewskiego za awans do finału, który odbędzie się w Łodzi w dniach 20-21.05.2023. To ogromne wyróżnienie i powód do dumy dla całej społeczności naszej szkoły. Trzymamy kciuki za dalszy sukces w kolejnym etapie zawodów.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i gratulujemy im tak wspaniałych wyników. Życzymy powodzenia w finale i trzymamy kciuki za zwycięstwo!

Marcin Domalewski
Katarzyna Łogwiniuk

Relacja z zawodów - etap lokalny