Dnia 17 kwietnia 2024 roku w naszej szkole (ZSR w Białymstoku) odbył się Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej chłopców. W naszych progach gościliśmy cztery najlepsze szkoły naszego województwa w tej dyscyplinie sportu, tj. ZST w Suwałkach, VI LO w Białymstoku, ZS nr 6 w Suwałkach oraz my jako gospodarze ZSR w Białymstoku. Po zaciętych, pełnych emocji i zwrotów akcji spotkaniach, nasz zespół ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu, pokazując tym samym, że jesteśmy trzecią najlepszą szkołą Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej chłopców. Głównymi autorami tego sukcesu byli: Maciej Walenciej, Kacper Ołdakowski (rozgrywający), Kotuk Piotr, Sokołowski Igor, Artur Zambrowski (przyjmujący), Fiedorow Kacper, Olszewski Michał, Szumski Dawid (środkowi), Nowik Mateusz, Aleksander Jaroszrwicz (atakujący), Karpiuk Eryk, Krystian Dąbkowski i Wojciech Walicki (libero). Najlepszym zawodnikiem zespołu został Mateusz Nowik. Serdecznie gratulujemy zdobycia tytułu i życzymy dalszych sukcesów. Brawo, chłopaki! Tylko tak dalej.

Jednocześnie w tym miejscu trener z całym zespołem chciałby złożyć podziękowania Dyrekcji naszej szkoły za udostępnienie obiektów sportowych, co pozwoliło na sprawne przeprowadzenie ww. zawodów.