• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 2 min
  • Post category:Aktualności

Szanowne Panie,

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć Paniom serdeczne życzenia. Niech każdy dzień przynosi radość, uśmiech na twarzy i spełnienie marzeń. Niech siła, determinacja i niezłomność towarzyszą Państwu na każdym kroku, a sukcesy osiągane w pracy i życiu przyniosą wiele satysfakcji
i poczucia spełnienia.

Szczególne życzenia kierujemy do naszych uczennic, które z ogromnym zaangażowaniem podejmują wyzwania edukacyjne i pokonują kolejne przeszkody. Dziękujemy Wam za to, że z nami jesteście i wspólnie tworzymy wspaniałą społeczność Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku.

Chcemy również podziękować naszym nauczycielkom i pracowniczkom administracyjnym, które codziennie pracują dla dobra naszej szkoły i wychowują kolejne pokolenia młodych ludzi. Wasza pasja, zaangażowanie i ogromna wiedza to nieocenione wsparcie w rozwoju naszej placówki.

Drogie Panie, niech ten dzień będzie dla Was wyjątkowy, pełen radości, uśmiechu i wspaniałych wrażeń. Życzymy, abyście zawsze miały wokół siebie ludzi, którzy Was kochają i szanują, a każdy kolejny dzień był dla Was spełnieniem marzeń.

Z poważaniem,
Dyrekcja Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku
Męska część grona pedagogicznego