• Reading time:Ten tekst przeczytasz w 2 min
  • Post category:Aktualności

Z nieukrywaną radością ogłaszamy oficjalne rozpoczęcie kolejnej już edycji projektu Erasmus+ „Do Granady po Wiedzę i Umiejętności- kontynuacja „. Nasza inicjatywa, realizowana w ramach akcji KA121-VET, jest ukierunkowana na mobilność osób uczących się oraz kadry z sektora kształcenia i szkolenia zawodowego.

O projekcie:

„Do Granady po Wiedzę i Umiejętności – Kontynuacja” to unikatowa szansa dla naszych uczniów i pracowników w zagranicznym stażu edukacyjnym w hiszpańskiej Granadzie. Poprzez ten program chcemy nie tylko poszerzyć horyzonty edukacyjne, ale również umożliwić zdobycie praktycznych umiejętności i doświadczenia międzynarodowego.

Co oferujemy:

• Praktyki zawodowe w renomowanej instytucji w Granadzie.

• Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w wybranych branżach zawodowych.

• Program integracyjny obejmujący szkolenia językowe i wycieczki po regionie.

• Certyfikaty ukończenia stażu 

Więcej informacji:

Wszelkie szczegóły na temat projektu oraz procedury rekrutacji można uzyskać u koordynatorów  projektu lub na stronie internetowej rolnikwhiszpanii.pl  Zapraszamy również do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie będziemy regularnie aktualizować informacje dotyczące przebiegu projektu oraz jego upowszechniania. 

Z poważaniem,

Zespół Projektu Erasmus+ „Do Granady po Wiedzę i Umiejętności – Kontynuacja”