WIRTUALNE DNI OTWARTE W ZESPOLE SZKÓŁ ROLNICZYCH W BIAŁYMSTOKU W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

W związku z aktualną sytuacją, związaną z pandemią spowodowaną Covid 19, byliśmy zmuszeni do odwołania tradycyjnie organizowanych w naszej szkole ” Dni Otwartych” dla uczniów szkół klas ósmych i rodziców . Tegoroczna edycja Dni Otwartych odbędzie się w dniach 19-23 kwietnia 2021 roku. w przestrzeni wirtualnej za pośrednictwem platformy ZOOM.

W obecnej sytuacji w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku nie możemy gościć swoich potencjalnych, przyszłych uczniów. Jednak się nie poddajemy i chcemy zaprosić uczniów klas ósmych zainteresowanych kontynuacją nauki w Zespole Szkół Rolniczych w Białymstoku  do galerii zdjęć na stronie szkoły i facebooku, obejrzenia  krótkich filmów dotyczących kierunków kształcenia oraz filmu promującego naszą szkołę. Wirtualne Dni Otwarte to najważniejsze informacje w jednym miejscu. Przyszli uczniowie znajdą tu pełną ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku ( technik rolnik,  technik pszczelarz, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik weterynarii i technik architektury krajobrazu). Dowiedzą się, czego nauczą się na wymarzonym kierunku i gdzie mogą po nim pracować. A że ofertę mamy bardzo bogatą każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie też możliwość zadania pytań na chacie. Wirtualne Dni Otwarte to także prosta i przejrzysta rekrutacja krok po kroku – czyli jak znaleźć, a później zarejestrować się na wymarzony zawód oraz mnóstwo informacji o szkole. Zainteresowani mogą zajrzeć m.in. do nowoczesnego Centrum Kształcenia Zawodowego. 

Wirtualne Dni Otwarte będą dostępne przez cały okres trwania rekrutacji. Co ważne, strona będzie aktualizowana. Pojawią się kolejne informacje i ciekawostki z życia szkoły, także filmowe. Będzie też czat rekrutacyjny: na pytania kandydatów odpowiedzą specjaliści od rekrutacji. Akcja będzie prowadzona równolegle na Facebooku, dlatego warto śledzić także fanpage Zespołu Szkół Rolniczych.

Pliki do pobrania

KWI 23Wirtualne Dni Otwarte w ZSR w Białymstoku-„ Rolnik i Pszczelarz LIVE” Pt. 01:00 UNK · 33 gości
KWI 20Wirtualne Dni Otwarte w ZSR w Białymstoku-„Weterynaria LIVE” Wt. 02:30 UNK · 65 gości
KWI 20Wirtualne Dni Otwarte w ZSR w Białymstoku-„Architektura krajobrazu LIVE” Wt. 01:00 UNK · 42 gości
KWI 19Wirtualne Dni Otwarte w ZSR w Białymstoku-„Mechanizacja Rolnictwa i Agrotronika LIVE”” Pon. 02:30 UNK · 51 gości